Venue: Tonle Bassac II restaurant
ដើម្បីគាំទ្រ និងពង្រឹងសមត្ថភាពដល់អង្គការបណ្តាញថ្នាក់ខេត្ត អង្គការគណ:កម្មាធិការសហប្រត្តិបត្តិការដើម្បីកម្ពុជា (គ.ស.ក) បានរៀបចំសិក្ខាសាលាវិភាគគម្រោងតាមរយ:ឧបករណ៍មិនបង្កទំនាស់ (Do No Harm) ក្នុងថ្ងៃទី ២៨ ២៩ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ ២០១៨ នៅ ភោជនីយដ្ឋាន ទន្លេបាសាក់២។ សិក្ខាសាលានេះនឹងគំាទ្របណ្តាញឲ្យមានការយល់ដឹងកាន់តែប្រសើរពីរបៀបដែលជំនួយ មានអន្តរអំពើទៅលើសកម្មភាពទំនាស់ (Conflict dynamics) និងយល់ដឹងទូលំទូលាយអំពីទស្សន:ទាននៃឧបករណ៍មិនបង្កទំនាស់ ព្រមទាំង ពង្រឹងសមត្ថភាពបណ្តាញក្នុងការប្រើប្រាស់ ឧបករណ៍គ្រប់គ្រង និងវិភាគគម្រោងដើម្បីជាជំនួយក្នុងការធ្វើផែនទីអ្នកពាក់ព័ន្ធ និងយុទ្ធសាស្រ្តគៀងគរធនធាន។
Do No Harm Community of Practice Forum under the topic "How to integrate the DNH into project/program implementation"
កិច្ចពិគ្រោះយោបល់ថ្នាក់ជាតិស្ដីពី “ការអភិវឌ្ឍន៍គោលនយោបាយ និងក្របខណ្ឌច្បាប់ពាក់ព័ន្ធនឹងអង្គការសង្គមស៊ីវិល” ធ្វើនៅ៖ ភោជនីយដ្ឋានទន្លេបាសាក់ II សង្កាត់ទន្លេបាសាក់ ខណ្ឌចំការមន រាជធានីភ្នំពេញ។ កាលបរិច្ឆេទ៖ ថ្ងៃសុក្រ ទី២៩ ខែ មិថុនា ឆ្នាំ២០១៨ ។
Human Resource Management Learning Forum
The result from online survey of application of labor law amendment has been shared and put into active discussion during the 37th HR Learning Forum organized by the Cooperation Committee for Cambodia on April 25, 2019 at Diakonia Center (ICF Building).